Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od BrainMax

BrainMax Liquid Liposomal Curcumin Mango 200 mg 250 ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

649 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
649 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu BrainMax Liquid Liposomal Curcumin Mango 200 mg 250 ml

Vitamíny BrainMax Liquid Liposomal Curcumin Mango 200 mg 250 ml:BrainMax Liquid Liposomal Curcumin, Mango, 200 mg, 250 mlVědecky ověřená 46,7× vyšší vstřebatelnost, s přírodními konzervanty, 25 dávek, doplněk stravyTekutý liposomální kurkumin v maximálně biologicky dostupné formě a s příchutí mango. Oproti běžným formám poskytuje naše lipozomální verze prokazatelně vyšší účinnost až 46 krát, což potvrzují studie, které měří lipozomální vazby a garantují jejich stabilitu. Vše chráněno unikátní směsí přírodních konzervantů. 46,7× vyšší vstřebatelnost Vědecky ověřeno S přírodními konzervanty Kurkumin v nejvyšší kvalitěDíky pokročilé technologii a letitému výzkumu tento produkt obsahuje tekuté liposomy s ověřenou velikostí 80–300 nm, které obklopují kurkumin ochrannou fosfolipidovou dvojvrstvou. To znamená až 46,7× vyšší biodostupnost oproti klasickým formám. Stabilitu zajišťuje čistě přírodní konzervace rostlinného glycerolu a standardizovaného rozmarýnového...

Produkt BrainMax Liquid Liposomal Curcumin Mango 200 mg 250 ml z kategorie doplňky stravy, vitamíny a minerály si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 649 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BrainMax Liquid Liposomal Curcumin Mango 200 mg 250 ml od značky BRAINMAX.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu BrainMax Liquid Liposomal Curcumin Mango 200 mg 250 ml a také tipy, jak vybírat doplňky stravy, vitamíny a minerály. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena BrainMax Liquid Liposomal Curcumin Mango 200 mg 250 ml?

Aktuálně můžete produkt BrainMax Liquid Liposomal Curcumin Mango 200 mg 250 ml koupit již od 649 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit BrainMax Liquid Liposomal Curcumin Mango 200 mg 250 ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BrainMax Liquid Liposomal Curcumin Mango 200 mg 250 ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.