Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od FANTOM Print

Bojovnie světa

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

149 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
149 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Bojovnie světa

Elektronická kniha Bojovnie světa:S novým jménem a ne tak úplně pravou identitou Danuiny válečné kněžky je nyní žena, kdysi známá jako princezna Jenna, na útěku. Zatímco se učí využívat svou sílu tanečnice v boji a sbližuje se s válečnými slony, postupně se vzdaluje vzpomínkám na tyranského manžela. Bezpečně schovaná v horké, léčivé Nyambuře pilně trénuje na den, kdy se bude muset opět postavit svým pronásledovatelům. Ví, že to jednoho dne přijde. Dokud se jí mysl v nepředvídatelných okamžicích zatemňuje v zabijáckém transu, není doopravdy v bezpečí. Když se navíc Nyambura po několika letech míru stane cílem útoku, je to pro Ivariel šok. A její nová rodina vkládá do kněžky-válečnice a jejích slonů velké naděje…

Produkt Bojovnie světa z kategorie fantasy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 149 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Bojovnie světa od značky FANTOM PRINT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Bojovnie světa a také tipy, jak vybírat fantasy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Bojovnie světa?

Aktuálně můžete produkt Bojovnie světa koupit již od 149 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Bojovnie světa?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Bojovnie světa skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.