Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od BIQU

BIQU Panda Diaper P2S

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

499 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
499 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu BIQU Panda Diaper P2S

Příslušenství pro 3D tiskárny BIQU Panda Diaper P2S:BIQU Panda Diaper P2S je praktická ochranná podložka / vložka pod tiskovou plochu pro 3D tiskárnu Bambu Lab P2S. Je navržená pro plné krytí prostoru, kde zachytává zbytky filamentu, prach a další drobné nečistoty, aby nepadaly do mezer v okolí buildplatu. Pomáhá tak udržet tiskový prostor čistší, zjednodušuje údržbu tiskárny a zároveň se snadno vyjímá a čistí. Klíčové vlastnosti příslušenství pro 3D tiskárny BIQU Panda Diaper P2SKompatibilita s Bambu Lab P2SPlné krytí prostoru pod buildplatem pro lepší ochranu vnitřní části tiskárnyZabraňuje propadávání odpadu do mezer (např. zbytků filamentu a drobných nečistot)Opakovaně použitelná konstrukceSnadné čištění – stačí vyjmout a otřít / očistitJednoduchá instalace a vyjmutí bez složité montážeOdolné provedení pro pravidelné používání při běžném provozu tiskárny

Produkt BIQU Panda Diaper P2S z kategorie příslušenství si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 499 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BIQU Panda Diaper P2S od značky BIQU.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu BIQU Panda Diaper P2S a také tipy, jak vybírat příslušenství. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena BIQU Panda Diaper P2S?

Aktuálně můžete produkt BIQU Panda Diaper P2S koupit již od 499 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit BIQU Panda Diaper P2S?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BIQU Panda Diaper P2S skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má BIQU Panda Diaper P2S EAN kód?

EAN kód pro BIQU Panda Diaper P2S je 1060000860. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.