Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od BAAGL

BAAGL Školní set Core Logo Blue

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 399 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

decathlon.cz
decathlon.cz Skladem
cena od
2 399 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu BAAGL Školní set Core Logo Blue

ŠKOLNÍ BATOH CORE • Školní batoh Core s anatomicky tvarovanými zády s odvětráváním a polstrovanou kapsou na notebook je ideální pro děti od 3. třídy ZŠ. • Lehká konstrukce s objemem 25 l a hmotností pouhých 900 g přispívá ke zdravému a pohodlnému nošení. • Ergonomický design a systém nastavitelných ramenních popruhů zajišťují rovnoměrné rozložení zátěže. • Batoh Core disponuje třemi samostatně uzavíratelnými komorami, vnitřním organizérem, kapsou na 15palcový notebook a termokapsou na svačinu. • Vyroben z recyklovaného, voděodolného materiálu a jeho nosnost je 7 kg. • Vysoce spolehlivé zipy japonské značky YKK zajišťují dlouhou životnost batohu. • Možnost sladění s další výbavou – k batohu lze dokoupit penál, sáček na obuv a další školní doplňky ve stejném designu. • Batohy Core jsou vybaveny reflexními prvky, které dokonale odrážejí světlo. • Součástí batohu je také stylový přívěsek. • Certifikace Global Recycled Standard (GRS) potvrzuje šetrnost k životnímu prostředí a splnění vysokých sociálních a ekologických požadavků. • Testováno a certifikováno – batohy řady Core prošly testováním v akreditované zkušební laboratoři. ŠKOLNÍ PENÁL ETUE • Kompaktní penál na zip s prostornou hlavní komorou a dvojitou výklopnou chlopní nabízí dostatek prostoru pro psací potřeby i drobnosti. • Součástí penálu je také vnitřní kapsa a okénko na rozvrh hodin. • Pevná táhla a značkové zipy YKK zaručují vysokou odolnost. • Vyrobený z pevného a recyklovaného materiálu. • Penál je dodáván bez náplně. • Certifikace Global Recycled Standard (GRS) potvrzuje šetrnost k životnímu prostředí a splnění vysokých sociálních a ekologických požadavků. SÁČEK • Sáček na obuv či jiné drobnosti pro vaše volnočasové aktivity. • Sáček je vyroben z pevného omyvatelného materiálu. • Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech. • Certifikace Global Recycled Standard (GRS) potvrzuje šetrnost k životnímu prostředí a splnění vysokých sociálních a ekologických požadavků.

Produkt BAAGL Školní set Core Logo Blue z kategorie jak vybrat turistický batoh si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 2 399 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BAAGL Školní set Core Logo Blue od značky BAAGL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu BAAGL Školní set Core Logo Blue a také tipy, jak vybírat jak vybrat turistický batoh. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena BAAGL Školní set Core Logo Blue?

Aktuálně můžete produkt BAAGL Školní set Core Logo Blue koupit již od 2 399 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit BAAGL Školní set Core Logo Blue?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BAAGL Školní set Core Logo Blue skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má BAAGL Školní set Core Logo Blue EAN kód?

EAN kód pro BAAGL Školní set Core Logo Blue je 8595689360467. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.