Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od AQUALUNG

AQUALUNG Maska SPHERA X modrá

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 055 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

decathlon.cz
decathlon.cz Skladem
cena od
2 055 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu AQUALUNG Maska SPHERA X modrá

Maska SPHERA X od firmy Aqualung je skvělá maska nejen na freediving.   Unikátní technologie zorníku bez zkreslení poskytuje 180 stupňové širokoúhlé zorné pole a umožňuje uživateli zažít panoramatické vidění, které je pro oči čistou svobodou.   Maska SPHERA X má také nový silikon, atraktivní lehkou konstrukci rámu a snadno nastavitelný systém mikrospony.   Dodává se v odolném pouzdru EVA na zip, a to nejen kvůli ochraně čoček Plexisol®, ale také ke snížení odpadu z plastů z PVC.

Produkt AQUALUNG Maska SPHERA X modrá z kategorie všechny produkty agama pro s.r.o. si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 2 055 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu AQUALUNG Maska SPHERA X modrá od značky AQUALUNG.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu AQUALUNG Maska SPHERA X modrá a také tipy, jak vybírat všechny produkty agama pro s.r.o.. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena AQUALUNG Maska SPHERA X modrá?

Aktuálně můžete produkt AQUALUNG Maska SPHERA X modrá koupit již od 2 055 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit AQUALUNG Maska SPHERA X modrá?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je AQUALUNG Maska SPHERA X modrá skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má AQUALUNG Maska SPHERA X modrá EAN kód?

EAN kód pro AQUALUNG Maska SPHERA X modrá je 3665771013467. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.