Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od ADIDAS

ADIDAS Taška Golf Shoe

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

549 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

decathlon.cz
decathlon.cz Skladem
cena od
549 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu ADIDAS Taška Golf Shoe

Je dobré mít věci přehledně uspořádané a nic nehledat. Tato taška adidas ti zaručí, že tvé golfové boty budou během cestování bezpečně uložené. Dvoucestný zip ti usnadní otevírání a zavírání úložného prostoru. - rozměry: 13 cm × 24 cm × 37,5 cm - objem: 15,5 l - vnější materiál: 100% polyester (recyklovaný); vnitřní materiál: 100% termoplastický elastomer - zapínání na dvoucestný zip - horní ucho pro přenášení

Produkt ADIDAS Taška Golf Shoe z kategorie všechny produkty adidas si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 549 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ADIDAS Taška Golf Shoe od značky ADIDAS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ADIDAS Taška Golf Shoe a také tipy, jak vybírat všechny produkty adidas. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ADIDAS Taška Golf Shoe?

Aktuálně můžete produkt ADIDAS Taška Golf Shoe koupit již od 549 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ADIDAS Taška Golf Shoe?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ADIDAS Taška Golf Shoe skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ADIDAS Taška Golf Shoe EAN kód?

EAN kód pro ADIDAS Taška Golf Shoe je 4067901761030. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.