Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od ADIDAS

ADIDAS Dětské kalhoty Terrex Multi CLIMA365 Zip-off

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 699 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

decathlon.cz
decathlon.cz Skladem
cena od
1 699 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu ADIDAS Dětské kalhoty Terrex Multi CLIMA365 Zip-off

Když se na hřišti počítá každá vteřina, rodiče se můžou spolehnout na kalhoty Terrex Multi Clima365 Zip-off. Díky praktickému zipu se tyto kalhoty snadno promění v kraťasy, což zajišťuje maximální všestrannost a pohodlí.Technologie Clima365 využívá kombinaci pokročilých materiálů, které dětem pomáhají cítit se při sportu připraveně a v naprostém pohodlí. Plně elastický pas s vnitřními stahovacími šňůrkami a nastavitelné lemy nohavic zajišťují flexibilitu a snadný pohyb.Díky možnosti přestřižení tenké oranžové nitky uvnitř nohavice lze kalhoty prodloužit přibližně o 2 cm, takže je děti mohou nosit ještě pár měsíců nebo dokonce další sezónu.Ať už jdete do parku nebo na rodinnou túru, tyto kalhoty budou držet krok s vaším životním stylem a umožní vašim dětem objevovat svět s jistotou. - rovný střih - plně elastický pas - Hlavní Materiál: 93% Polyamid(100% Recyklovaný) / 7% Elastan / Kapsy: 100% Polyester(100% Recyklovaný) - jednoduchá vazba - nastavitelný dolní lem nohavice - možnost prodloužení - technologie CLIMA365

Produkt ADIDAS Dětské kalhoty Terrex Multi CLIMA365 Zip-off z kategorie všechny produkty adidas si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 699 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ADIDAS Dětské kalhoty Terrex Multi CLIMA365 Zip-off od značky ADIDAS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ADIDAS Dětské kalhoty Terrex Multi CLIMA365 Zip-off a také tipy, jak vybírat všechny produkty adidas. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ADIDAS Dětské kalhoty Terrex Multi CLIMA365 Zip-off?

Aktuálně můžete produkt ADIDAS Dětské kalhoty Terrex Multi CLIMA365 Zip-off koupit již od 1 699 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ADIDAS Dětské kalhoty Terrex Multi CLIMA365 Zip-off?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ADIDAS Dětské kalhoty Terrex Multi CLIMA365 Zip-off skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ADIDAS Dětské kalhoty Terrex Multi CLIMA365 Zip-off EAN kód?

EAN kód pro ADIDAS Dětské kalhoty Terrex Multi CLIMA365 Zip-off je 4068807543140. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.