Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od ACC

ACC 20 mg/ml sirup 100 ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

149 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
149 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu ACC 20 mg/ml sirup 100 ml

Léčivý přípravek ACC 20 mg/ml sirup 100 ml:ACC 20 mg/ml sirup 100 mlNa vlhký kašel pro dospělé a děti od 2 letACC® Sirup 20 mg/ ml na vlhký kašel je rychlým řešením pro celou rodinu – pro dospělé a děti od 2 let. Užívejte od prvních příznaků kašle a dávkování přizpůsobte členům rodiny. Díky svému trojímu účinku rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a chrání plicní buňky. S příjemným třešňovým aroma, bez cukru, alkoholu a barviv, bez laktózy.Děti bývají často nachlazené: až deset infekcí ročně je zcela normální jev. Kašel mnohdy tato dětská nachlazení doprovází, kdy se v dýchacích cestách tvoří hustý hlen, který znesnadňuje vykašlávání. Naštěstí se dá tento problém řešit pomocí přípravku ACC® Sirup – ten správný lék pro všechny členy rodiny v tradiční a osvědčené formě. Neobsahuje alkohol, cukr ani barviva a je přizpůsobený potřebám i těch nejmenších pacientů s kašlem od 2 let věku. Navíc má příjemné třešňová aroma a je bez laktózy. ACC® Sirup díky svému trojímu účinku rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a chrání plicní buňky. Je vhodný k užívání...

Produkt ACC 20 mg/ml sirup 100 ml z kategorie na vlhký kašel a vykašlávání si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 149 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ACC 20 mg/ml sirup 100 ml od značky ACC.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ACC 20 mg/ml sirup 100 ml a také tipy, jak vybírat na vlhký kašel a vykašlávání. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ACC 20 mg/ml sirup 100 ml?

Aktuálně můžete produkt ACC 20 mg/ml sirup 100 ml koupit již od 149 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ACC 20 mg/ml sirup 100 ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ACC 20 mg/ml sirup 100 ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ACC 20 mg/ml sirup 100 ml EAN kód?

EAN kód pro ACC 20 mg/ml sirup 100 ml je 4030855513116. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.