Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od 3MK

3MK FlexibleGlass pro Redmi Pad SE

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

369 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
369 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu 3MK FlexibleGlass pro Redmi Pad SE

Ochranné sklo 3MK FlexibleGlass pro Redmi Pad SE: Hybridní ochranné sklo 3MK FlexibleGlass pro tablet Xiaomi Redmi Pad SE kombinuje vlastnosti fólie a skla. Toto řešení spojuje pružnost s ochranou proti poškrábání. Povrch má tvrdost na úrovni 7H. Tloušťka skla je 0,3 mm. Ploché 2D provedení s lesklým povrchem pokrývá rovnou část displeje. Balení obsahuje čisticí hadřík a samolepku na odstranění prachu. Klíčové vlastnosti hybridního ochranného skla 3MK FlexibleGlass pro Redmi Pad SE Kompatibilní s tabletem Xiaomi Redmi Pad SEHybridní konstrukce spojuje vlastnosti fólie a sklaTvrdost povrchu je 7HTloušťka skla je 0,3 mmPloché 2D provedení s lesklým povrchemSoučástí balení je čisticí hadřík a samolepka na odstranění prachuTransparentní provedení

Produkt 3MK FlexibleGlass pro Redmi Pad SE z kategorie tvrzená skla si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 369 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu 3MK FlexibleGlass pro Redmi Pad SE od značky 3MK.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu 3MK FlexibleGlass pro Redmi Pad SE a také tipy, jak vybírat tvrzená skla. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena 3MK FlexibleGlass pro Redmi Pad SE?

Aktuálně můžete produkt 3MK FlexibleGlass pro Redmi Pad SE koupit již od 369 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit 3MK FlexibleGlass pro Redmi Pad SE?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je 3MK FlexibleGlass pro Redmi Pad SE skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má 3MK FlexibleGlass pro Redmi Pad SE EAN kód?

EAN kód pro 3MK FlexibleGlass pro Redmi Pad SE je 5903108541084. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.