Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od MSI

24.5" MSI MAG 255PXF

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 490 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
3 490 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu 24.5" MSI MAG 255PXF

Monitor 24.5" MSI MAG 255PXF:Herní monitor MSI MAG 255PXF přináší herním sestavám plynulost a rychlost. 24,5" monitor s panelem typu IPS a Full HD rozlišením 1920 × 1080 bodů poskytuje kompetitivní hraní. Kombinace obnovovací frekvence 300 Hz a doby odezvy 0,5 ms (GtG) omezuje trhání a rozmazání obrazu v rychlých herních scénách. Získáte okamžitou vizuální zpětnou vazbu, která je klíčová v akčních titulech. MSI MAG Rapid IPS displej je nástrojem pro hráče, kteří vyžadují přesnost a plynulý pohyb bez kompromisů. 24,5" Úhlopříčka 1920 × 1080 (Full HD) Rozlišení (Typ rozlišení) Rapid IPS Typ displeje 300 Hz Obnovovací frekvence 0,5 ms (GtG) Odezva Klíčové vlastnosti 24,5" monitoru MSI MAG 255PXFTechnologie Adaptive-Sync omezuje trhání obrazu při hraní herBarevné pokrytí je 120 % sRGB a 87 % Adobe RGBPodpora standardu HDR Ready...

Produkt 24.5" MSI MAG 255PXF z kategorie monitory si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 3 490 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu 24.5" MSI MAG 255PXF od značky MSI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu 24.5" MSI MAG 255PXF a také tipy, jak vybírat monitory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena 24.5" MSI MAG 255PXF?

Aktuálně můžete produkt 24.5" MSI MAG 255PXF koupit již od 3 490 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit 24.5" MSI MAG 255PXF?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je 24.5" MSI MAG 255PXF skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má 24.5" MSI MAG 255PXF EAN kód?

EAN kód pro 24.5" MSI MAG 255PXF je 4711377259279. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.