Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Acer

24" Acer Vero B247WE5

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

4 790 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
4 790 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu 24" Acer Vero B247WE5

Monitor 24" Acer Vero B247WE5:Kancelářský monitor Acer Vero B247WE5 s 24" úhlopříčkou staví na IPS panelu s WUXGA rozlišením 1920 × 1200, které díky poměru stran 16:10 poskytuje více vertikálního prostoru pro práci s dokumenty a aplikacemi. Obnovovací frekvence 100 Hz spolu s technologií Adaptive-Sync přispívá k plynulému zobrazení pohybu bez trhání obrazu. Odezva 4 ms a jas 300 cd/m² doplňují parametry pro pohodlnou práci. Tento ergonomický monitor kombinuje plynulý obraz s pokročilými možnostmi polohování, širokou konektivitou včetně USB 3.0 a ekologickou certifikací pro efektivní a zodpovědné pracovní nasazení. Matný povrch obrazovky omezuje nežádoucí odlesky. 24" Úhlopříčka 1920 × 1200 (WUXGA) Rozlišení (Typ rozlišení) IPS Typ displeje 100 Hz Obnovovací frekvence 4 ms Odezva Klíčové vlastnosti monitoru Acer 24" Vero...

Produkt 24" Acer Vero B247WE5 z kategorie monitory si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 4 790 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu 24" Acer Vero B247WE5 od značky ACER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu 24" Acer Vero B247WE5 a také tipy, jak vybírat monitory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena 24" Acer Vero B247WE5?

Aktuálně můžete produkt 24" Acer Vero B247WE5 koupit již od 4 790 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit 24" Acer Vero B247WE5?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je 24" Acer Vero B247WE5 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má 24" Acer Vero B247WE5 EAN kód?

EAN kód pro 24" Acer Vero B247WE5 je 4711121925184. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.