Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od iiyama

10" iiyama TF1015MC-B3

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

9 269 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
9 269 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu 10" iiyama TF1015MC-B3

Monitor 10" iiyama TF1015MC-B3:Dotykový monitor iiyama TF1015MC-B3 s úhlopříčkou 10,1" přináší přesné ovládání a spolehlivý provoz pro komerční a průmyslové nasazení. IPS panel zobrazuje obsah v HD rozlišení 1280 × 800 pixelů při poměru stran 16:10, což poskytuje dostatek prostoru pro interaktivní rozhraní. Obrazovka pracuje s obnovovací frekvencí 60 Hz a technologií Adaptive-Sync, která omezuje trhání obrazu. Vysoká odolnost a flexibilní možnosti integrace jej hodí pro použití v informačních kioscích, prodejních místech (POS) nebo v systémech řízení. Otevřená konstrukce Open Frame s pěnovým těsněním usnadňuje bezproblémovou vestavbu a přední strana se stupněm krytí IP65 chrání zařízení před vniknutím prachu a vody. 10,1" Úhlopříčka 1280 × 800 (HD ready) Rozlišení (Typ rozlišení) IPS Typ displeje 60 Hz Obnovovací frekvence 29 ms (BTB) Odezva...

Produkt 10" iiyama TF1015MC-B3 z kategorie monitory si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 9 269 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu 10" iiyama TF1015MC-B3 od značky IIYAMA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu 10" iiyama TF1015MC-B3 a také tipy, jak vybírat monitory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena 10" iiyama TF1015MC-B3?

Aktuálně můžete produkt 10" iiyama TF1015MC-B3 koupit již od 9 269 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit 10" iiyama TF1015MC-B3?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je 10" iiyama TF1015MC-B3 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má 10" iiyama TF1015MC-B3 EAN kód?

EAN kód pro 10" iiyama TF1015MC-B3 je 4948570124107. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.