ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator


Kontaktujte Zapakatel

Pokud jste zavítali na tuto stránku, je pravděpodobné, že nám chcete sdělit svůj názor, zeptat se na nějakou informaci, či si postěžovat na určitý problém. Pro všechny tyto případy jsme pro Vás připravili formulář, přes který nám můžete sdělit vše potřebné.

Od 17.6.2014 Vám na Zapakatel.cz nově přinášíme aktuální a prověřené nabídky od mnoha slevových serverů.

Máte problém s voucherem zakoupeným před 17.6.2014?

Před 17.6.2014 provozovala Zapakatel.cz společnost Spojka Group. Ta nadále zajišťuje veškerou zákaznickou podporu se zákazníky, partnery a také služby spojené se zakoupenými vouchery na portálu Zapakatel.cz přesně dle stanovených obchodních podmínek.
Předchozího provozovatele, společnost Spojka Group, kontaktujte prosím na emailu: info@branaslev.cz
Tolary: podpora@tolary.cz, info@branaslev.cz
Affilliate: affilliate@branaslev.cz
Zobrazit kontaktní informace

V případě, že poskytovatelé služeb odmítnou plnění plynoucí z platného voucheru, zašlete číslo voucheru na e-mail info@branaslev.cz se žádostí o vrácení peněz a řešení vzniklých komplikací.
Více informací o problémech s vouchery.

 

Často kladené dotazy

Některé dotazy se opakují častěji než jiné a abychom Vám ušetřili čas, vypsali jsme je níže. Věříme, že Vám tyto informace pomohou!

Mám problém s nákupem

Nákup na každém slevovém serveru funguje jinak a každý slevový server nabízí jiné platební metody. V případě problémů s nákupem kontaktujte provozovatele slevového serveru. Přečtěte si také obecné informace o fungování hromadných slev.

Neobdržel jsem zakoupený slevový voucher

V případě, že jste neobdrželi zakoupený slevový voucher nebo máte jiný problém s konkrétním nákupem, kontaktujte provozovatele slevového serveru, kde jste nákup provedli. Zapakatel.cz poskytuje pouze přehled slev konkrétních slevových serverů. Nejsme prodejci ani poskytovatelé slev.

Nechci dostávat Váš slevový zpravodaj

V patičce každého emailového zpravodaje je odkaz pro změnu nebo úplné odhlášení zasílání emailového zpravodaje.

Poskytuji službu, chci u Vás uveřejnit svoji nabídku

Zapakatel.cz zobrazuje nabídky pouze od slevových serverů. Pokud chcete uveřejnit nabídku slevy ve své provozovně, oslovte některý ze slevových serverů.

Chceme na Zapakatel.cz přidat náš slevový server

Postupujte dle informací zde.

Kontaktní formulář

Upozornění! Zapakatel.cz zajištuje pouze přehled slevových nabídek konkrétních slevových serverů. Dotazy na konkrétní objednávky voucherů směřujte přímo na zvolený slevový server.Slevový server garantuje:
  • - telefonickou podporu
  • - možnost platby platební kartou
  • - kvalitní a důvěryhodné nabídky
  • - vrácení peněz při nesplnění nabídky