Dnešní sleva v Praze:
Osm dní v Kalábrii jen za 2245 Kč! Vybavené mobilhomy s bazénem!
V ceně pronájem mobilhomu na týden, spotřeba energií, závěrečný úklid, vstup do bazénu, služby česky mluvícího delegáta, animační program a parkování! Pronajměte si mobilhome až pro 4 osoby! Výběr ze dvou období!
| PŮVODNĚ | UŠETŘÍTE |
|---|---|
| 4 490 Kč | 2 245 Kč |
Ve stručnosti o slevě
- Užijte si slunný jih Itálie ve skvěle vybaveném mobilhomu až pro 4 osoby na osm dní díky CK B&K Tour (sedm nocí – vždy so-so) jen za báječných 2245 Kč místo 4490 Kč!
- Plně vybavené mobilhomy mají dvě ložnice, obytnou místnost s TV a možností přistýlky, kuchyňský kout vybavený lednicí a plynovým sporákem s troubou, koupelnu(sprchový kout) a WC!
- Nacházejí se pouhých 10 – 30 metrů od písečné pláže v prázdninovém areálu Village DUE ELLE
- Vybírejte ze dvou intervalů termínů pobytu – 28.4.-16.6. a 8.9.-28.10. 2012
- Cena zahrnuje: pronájem mobilhomu na týden, spotřebu energií, závěrečný úklid, vstup do bazénu , služby česky mluvícího delegáta, animační program a parkování
- Slunná Kalábire – jistota tropické exotiky v Evropě!
Podrobnosti o slevě v Praze
Přemýšlíte
o letní dovolené? Sluníčko nám už svými teplotami jemně našeptává, že už je pomalu čas přemýšlet co s těmi nemálo teplými měsíci roku, a proto je tu také ostatně Váš Zapakatel.cz! Spolu s CK B&K Tour jsme pro Vás připravili skvělý pobyt na samém jihu Itálie – v tropické Kalábrii (neboli „v podpatku“ Itálie) v soukromých mobildomech až pro 4 osoby na osm dní (sedm nocí), a to za báječných 2245 Kč místo 4490 Kč! Mobilhome je přenosný dům – ideální zejména jako letní bydlení z veškerým komfortem krásného apartmánu! Nejen, že budete bydlet týden přímo na pláži, ale navíc v mobilhomu najdete veškeré zázemí, které budete potřebovat! Vyberte si jeden ze dvou termínů, a to buď v obdobích 28.4.-16.6. nebo 8.9.-28.10. 2012 a užijte si tropické léto v Kalábrii ve společnosti palem, slunného počasí a mnohem dostupnějších cen zboží a služeb v okolí, než znáte ze severněji položených oblastí!
- Cena zahrnuje: pronájem mobilhomu na týden, spotřebu energií, závěrečný úklid, vstup do bazénu , služby česky mluvícího delegáta, animační program a parkování
- Cena nezahrnuje: ložní prádlo (vlastní nebo za poplatek 200 Kč/os./týden), možnost klimatizace 200 Kč/os./týden – platí se při rezervaci
Luxusní MOBILHOME 4+1 os.
Ideální
pro ty, kteří milují dovolenou v těsném kontaktu s přírodou, aniž by se vzdali pohodlí. Možnost klimatizace (za příplatek 200,– Kč/os./týden). Před vchodem je zastřešená terasa se zahradním nábytkem (může sloužit i jako jídelní kout). Písečná pláž je vzdálena 10 – 30 metrů. Parkování u objektu zdarma. V mobilhomu se nacházejí dvě oddělené ložnice (jedna s manželským lůžkem, druhá se 2 samostatnými lůžky), obytná místnost s TV a možností přistýlky, kuchyňský kout vybavený lednicí a plynovým sporákem s troubou, koupelna (sprchový kout) a WC.
Středisko DUE ELLE
V samém srdci regionu Piana di Sibari a nedaleko známých archeologických vykopávek v Sibari je umístěn skvěle vybavený prázdninový areál Village DUE ELLE. Je ideální pro rodiny s dětmi, školní skupiny, lidi sportovně založené – pro všechny, kteří hledají nezapomenutelnou dovolenou a pohodu. V okolí jsou ideální terény pro cyklisty. Village DUE ELLE má velkou restauraci s pizzerií a ochutnávkami specialit zdejšího kraje. Dále pak bar s nabídkou českého piva a nealko nápojů za velice příznivé ceny, malý supermarket s čerstvými rybami a čerstvým ovocem každý den. Je zde i pračka na mince. Nádherná soukromá pláž má pro případné zájemce i lehátka a slunečníky (za poplatek 8 EUR za den). Velkou výhodou je prostorný bazén s hydromasáží a skokánkem (v provozu 18.5.-30.9.). Pro aktivní turisty jsou také zdarma k dispozici hřiště na fotbal, tenisové hřiště, stolní tenis a hřiště na plážový volejbal. Animační programy od 27.5.-10.9.
Kalábrie – CORIGLIANO CALABRO
Oblast Kalábrie se rozkládá na samém jihu Itálie a je
tvořená hornatým územím obklopeným z obou stran mořem (Jonským a Tyrhénským). Turisty láká především čisté a teplé moře a nadprůměrné letní teploty. Kalábrie má nejvíce slunečních dní z celé Itálie, kdy se teplota pohybuje od 20°C do 35°C, v červenci a srpnu teplota dosahuje až 40°C. Výhodou této oblasti jsou jednak nádherné, ale přesto málo zalidněné pláže a také příznivé ceny, např. vína, sýrů nebo i stravování v restauracích. Ceny jsou o cca 20 % nižší než v severní části Itálie.
Podmínky slevy
- Platnost voucherů od 26.4. 2012 do 17.5. 2012
- Počet voucherů na osobu není omezen
- Do 17.5. 2012 je nutné voucher proměnit na cestovní smlouvu
- Před zakoupením voucheru je třeba si ověřit dostupnost termínu a předrezervovat jej
- Po zakoupení voucheru neprodleně kontaktujte CK B&K Tour
- Tel: 495 000 392, 777 736 349
- E-mail: karel.vocl@bktour.cz
- Web: www.bktour.cz, www.kalabrie-italie.cz
- Cena přistýlky pro 5. osobu za 790 Kč/týden
- Možnost dokoupení stravy:
- Polopenze 1 500 Kč/os./týden, Dítě 3–6 let 750 Kč/os./týden, dítě 6–10 let 1 300 Kč/os. týden.
- Obědy za příplatek 800 Kč/os./týden, dítě 3–6 let 500 Kč/os./týden, dítě 6–10 let 650 Kč/os./týden. ¨
- Domácí zvíře 3 EUR/den
- Kauce: 100 EUR
- Cena nezahrnuje cestovní pojištění
Kde slevu uplatnit
ADRESA: Komenského 249 Hradec Králové 500 03
Diskuse o slevě
Diskuze uzavřena. Pokud máte jakékoli dotazy, pište na info@zapakatel.cz